3 listopada 2020
XXXI Konkurs na najlepszą magisterską pracę dyplomową z zakresu chemii

Dziekan Wydziału Chemicznego i Zarząd Gliwickiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego ogłaszają XXXI Konkurs na najlepszą magisterską pracę dyplomową z zakresu chemii, wykazującą możliwość praktycznego wykorzystania w przemyśle.
Plakat informacyjny i formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączonych plikach.

Komunikat zawiera załącznikiKarta zgłoszenia - konkurs2020.docx, Plakat konkurs 2020.pdf

Wiadomość utworzona: 3 listopada 2020 07:23, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego