25 października 2020
UWAGA!!! Zmiana organizacjo zajęć!!

Zmiana organizacji zajęć na Wydziale Chemicznym
w semestrze zimowym 2020/2021, w związku z zarządzeniem JM Rektora nr 242/2020

• Od 24 października 2020, kształcenie na Politechnice Śląskiej prowadzone jest wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  • W związku z tym zajęcia laboratoryjne oraz ćwiczeniowe, prowadzone do tej pory w sposób kontaktowy, od 24 października będą realizowane zdalnie, zgodnie z obowiązującym rozkładem zajęć.
  • Szczegółowe informacje o sposobie realizacji tych zajęć, zostaną zamieszczone na Platformie Zdalnej Edukacji, w odpowiednich kursach/przedmiotach. W przypadku wątpliwości, starostów grup proszę o kontakt z prowadzącymi i przekazywanie informacji całej grupie.

Wiadomość utworzona: 25 października 2020 10:01, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego