21 października 2020
Uwaga studenci I-go roku: szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta
Dnia 27 października (wtorek) o godzinie 14:45 odbędzie się szkolenie online (za pośrednictwem platformy Zoom) dla wszystkich studentów pierwszego roku. Szkolenie to dotyczy Praw i Obowiązków Studenta i jest obowiązkowe. Poprowadzi je Rada Samorządu Wydziału Chemicznego. Prosimy starostów o kontakt z przedstawicielami Samorządu w celu pobrania linku na szkolenie.

Wiadomość utworzona: 21 października 2020 07:29, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2020 07:38, wykonana przez: Jacek Kocurek