16 października 2020
OGŁOSZENIE DLA STUDENTÓW I ROKU - BADANIA WSTĘPNE
Badania przeprowadzane będą w Przychodni Akademickiej, ul. Łużycka 5
Proszę być wyposażonym w maseczkę ochronną (zasłaniającej usta i nos), rękawiczki jednorazowe oraz własny długopis, bez których nie zostaną Państwo wpuszczeni do budynku przychodni.
Proszę również pamiętać o zabraniu skierowania na badania. Studenci, którzy jeszcze go nie odebrali, bardzo proszę o pilne zgłoszenie do Biura Obsługi Studentów (budynek „Czerwonej chemii”)
Harmonogram znajduje się w załączniku.

Harmonogram dla kierunków: Chemia i Biotechnologia podany zostanie w późniejszym terminie

Komunikat zawiera załącznikiHarmonogramBadańLekarskich-I-Rok.pdf

Wiadomość utworzona: 15 października 2020 14:31, autor: Jacek Kocurek