13 października 2020
Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria: do 25 października

Połącz studiowanie z płatnym stażem w jednym z trzech obszarów: Energetyki, Rozwoju i technologii, Utrzymaniu ruchu. jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem na jednym z kierunków ścisłych lub analitycznych? Aplikuj do programu do 25 października.

Staż jest skierowany dla osób studiujących na kierunkach związanych z: chemią (chemia, chemia analityczna, organiczna, nieorganiczna, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna), ekonomią (finansami), elektrotechniką, elektryką, energetyką (różnych specjalizacji), matematyką i kierunkami analitycznymi, metodami ilościowymi, inżynierią (chemiczną i procesową, materiałową, środowiska).

Do wyboru oferujemy 17 ogłoszeń stażowych i możliwości zdobywania praktycznych umiejętności w PKN ORLEN w Płocku lub Warszawie. Staże rozpoczną się od listopada br. i będą trwały 6 lub 12 miesięcy w zależności od zespołu wybranego w trakcie aplikowania do programu.

Staż Kierunek ORLEN praktycznie przygotowuje przy wsparciu opiekuna do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i pracy w konkretnym obszarze lub zespole.

Wiadomość utworzona: 13 października 2020 08:57, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego