5 października 2020
Virtual event: Poznajmy się!
Logo Amazon

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Amazon Campus Team zapraszają na webinar poświęcony ścieżce kariery managerskiej w największej e-commercowej firmie świata. Z webinaru dowiesz się jak wygląda praca w Amazon oczami młodego managera. Podczas prezentacji opowiemy o najważniejszych aspektach budowania zespołu i współpracy z robotami :). Usłyszysz o różnych obliczach innowacyjności i o tym, dlaczego warto komunikować się językiem danych i faktów. Webinar zakończy sesja Q&A. Całość potrwa 60 min.

Szczegóły i link do zapisów: https://poznajmysieamazonslask.splashthat.com/

Wiadomość utworzona: 5 października 2020 09:46, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego