1 października 2020
Konkurs na stanowisko doktorant stypendysta na Wydziale Chemicznym
Ogłasza się konkurs na stanowisko doktorant stypendysta na Wydziale Chemicznym w ramach realizowanego projektu OPUS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Celem projektu jest opracowanie warunków sieciowania nanorurek węglowych pod kątem nowych powłok elektroprzewodzących, nanopłynów i nanowłókien o polepszonych charakterystykach fizykochemicznych. Więcej szczegółów dot. warunków i wymagań można znaleźć w załączonym dokumencie.

Komunikat zawiera załącznikiDoktorant_OPUS.pdf

Wiadomość utworzona: 1 października 2020 13:05, autor: Jacek Kocurek