30 września 2020
ZAJĘCIA Z JĘZYKÓW OBCYCH W TRYBIE ZDALNYM W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/21 DLA GRUP KONTYNUUJĄCYCH LEKTORAT (SJO)

Studenci z grup językowych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I, II i III stopnia, którzy w semestrze zimowym 2020/21 kontynuują lektorat języka obcego otrzymają informację o sposobie rozpoczęcia zajęć lektoratowych drogą mailową lub za pośrednictwem komunikatora na Platformie Zdalnej Edukacji od prowadzących zajęcia w ub. semestrze. Zajęcia rozpoczynają się zgodnie planem. Prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości.

Wiadomość utworzona: 30 września 2020 09:10, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego