28 września 2020
Wychowanie Fizyczne

INFORMACJA OŚRODKA SPORTU
Politechniki Śląskiej

Pierwsze zajęcia z Wychowania Fizycznego w semestrze zimowym w roku akademickim 2020 / 2021 odbędą się zgodnie z wydziałowym planem zajęć w HALI SPORTOWEJ OŚRODKA SPORTU (NOWA HALA)przy ulicy Kaszubskiej 28. Będą to zajęcia organizacyjne, na których zostanie przeprowadzony podział na grupy ćwiczebne oraz zostanie podane miejsce kolejnych zajęć (obecność obowiązkowa).

Uczestnicy zapisów na zajęcia zobowiązani są do przestrzegania przepisów związanych z obostrzeniami z powodu COVID- 19 – obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości między uczestnikami zapisów. Przed wejściem na halę będzie sprawdzana temperatura ciała a ruch studentów będzie kierowany przez obsługę hali. Plan zajęć z dostępnymi dyscyplinami do wyboru będzie dostępny na stronie Ośrodka Sportu https://www.polsl.pl/Jednostki/RJM2-OS/Strony/Planzajec.aspx

Wiadomość utworzona: 28 września 2020 11:55, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 28 września 2020 11:56, wykonana przez: Jacek Kocurek