24 września 2020
OGŁOSZENIE DLA STUDENTÓW I ROKU

Zajęcia dydaktyczne (programowe) w roku akademickim 2020/2021 na Wydziale Chemicznym rozpoczną się 5 października i będą prowadzone w trybie mieszanym.

Przed rozpoczęciem zajęć odbędą się spotkania organizacyjne, na które zapraszamy wszystkich studentów pierwszego roku, wg. harmonogramu:

• 30 września, godzina 8.30 – kierunek Chemia (studenci, których nazwiska zaczynają się od liter A-L)
  • 30 września, godzina 11.00 – kierunek Chemia (studenci, których nazwiska zaczynają się od liter Ł-Z)
  • 1 października, godzina 9.00 – kierunek Biotechnologia oraz kierunek Industrial and Engineering Chemistry
  • 1 października, godzina 12.00 – kierunek Technologia Chemiczna

Spotkania organizacyjne odbędą się na Wydziale Chemicznym w budynku Czerwonej Chemii (ul. M. Strzody 9) w sali nr 1

Na spotkaniach zostaną Państwo zapoznani z zasadami funkcjonowania Uczelni, dowiedzą się Państwo, w jakim trybie będą odbywały się zajęcia i jak w nich uczestniczyć. Będą Państwo mogli poznać dziekana i prodziekanów Wydziału oraz pracowników Biura Obsługi Studentów (BOS). Będą też Państwo mogli złożyć dokumenty rekrutacyjne i otrzymać legitymacje studenckie.

Na spotkanie proszę przynieść komplet dokumentów, które składali Państwo elektronicznie w procesie rekrutacji (dokumenty muszą być złożone w opisanej teczce – proszę o upewnienie się, że w teczce znajduje się kopia i oryginał świadectwa dojrzałości, oryginał będzie potrzebny do potwierdzenia kopii).

Proszę też o posiadanie dowodu tożsamości oraz maseczki ochronnej (zasłaniającej usta i nos), bez której nie zostaną Państwo wpuszczeni do budynku. Przy wejściu do budynku proszę pamiętać o dezynfekcji rąk i poddaniu się pomiarowi temperatury. Proszę też o zachowywanie bezpiecznej odległości od innych osób przy wejściu i w czasie oczekiwania na spotkanie (zalecane minimum 1,5m).

Prodziekan ds. Kształcenia
dr hab. inż. Katarzyna Jaszcz, prof. PŚ