25 sierpnia 2020
Oferta dla doktorantów
Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu poszukuje 4 osób na studia doktoranckie w ramach projektów Beethoven Classic i Sonata Bis. Oba projekty dotyczą procesów hydrometalacji (hydroborowania i hydrosililowania) nienasyconych związków (alkinów, olefin, związków karbonylowych i imin), także układów prochiralnych. Studia rozpoczynają się październiku 2020. Szczegóły w załączonych plikach.

Komunikat zawiera załączniki2020-05-20-Beethoven Classic_flyer_PhD_scholarships_2.pdf, 2020-05-20-Sonata Bis_flyer_PhD_scholarships.pdf

Wiadomość utworzona: 31 lipca 2020 10:39, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 25 sierpnia 2020 11:10, wykonana przez: Jacek Kocurek