15 czerwca 2020
Do studentów 6 semestru kierunków Biotechnologia, Chemia i Technologia Chemiczna

Osoby, które z powodu pandemii mają kłopoty z organizacją praktyk zawodowych, proszone są o zapoznanie się z umieszczonym na Platformie Zdalnej Edukacji ogłoszeniem z dnia 10.06.2020 (Platforma Zdalnej Edukacji/Wydział Chemiczny/PRAKTYKI STUDENCKIE/Praktyki zawodowe…/Ogłoszenia, bezpośredni link: https://platforma.polsl.pl/rch/mod/forum/discuss.php?d=2436 )

Wydziałowy opiekun praktyk
Dr inż. Dymitr Czechowicz