24 czerwca 2020
Ankietyzacja
plakat ankietyzacji

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankiecie dotyczącej oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020.

Oceniamy zajęcia dydaktyczne z semestrów 2,4,6/ I stopnia oraz semestru 1 i 3/II stopnia.

Termin przeprowadzenia ankiety: 15 czerwiec - 13 lipiec 2020

Oceny można dokonać drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania. Kod dostępu zostanie wygenerowany po zalogowaniu się danymi (login, hasło) z systemu SOTS. Kod dostępu można wygenerować tylko raz (dla jednego loginu SOTS) i nie da się go odzyskać.

System ankietowania dostępny jest na Platformie Zdalnej Edukacji: https://platforma.polsl.pl/ankieta

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2020 07:20, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2020 07:18, wykonana przez: Jacek Kocurek