30 kwietnia 2020
Prośba do studentów korzystających ze wsparcia Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej

W związku z realizacją projekt pt. "Rest-room - Przystanek" Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją oraz Wydział Architektury Politechniki Śląskiej zwracają się z prośbą do studentów korzystających ze wsparcia Biura ds. Osób Niepełnosprawnych o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem :

Link do ankiety

Wiadomość utworzona: 30 kwietnia 2020 10:12, autor: Jacek Kocurek