16 marca 2020
Przedmioty nauczane na odległość / Distance Learning Courses

Zamieszczone poniżej pliki zawierają wykaz zajęć prowadzonych w systemie nauczania zdalnego (Distance Learning) w czasie obowiązywania zawieszenia zajęć z powodu sytuacji epidemiologicznej.
W sprawie sposobu przeprowadzenia zajęć prosimy kontaktować się z osobami prowadzącymi przez e-mail.

Studium Języków Obcych prowadzi zajęcia ze wszystkich języków obcych w trybie zdalnym
Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie internetowej Studium Języków Obcych. https://www.polsl.pl/Jednostki/RJM1-SJO/Strony/INFORMACJA-ZAJ%C4%98CIAJ%C4%98ZYKOWEPROWADZONEZDALNIE.aspx

In the files listed below one can find names of courses will be taught in Distance Learning system.
For details students shall ask teachers by e-mail.

Komunikat zawiera załącznikiDL_Biotechnologia3.pdf, DL_Chemia3.pdf, DL_Inzynieria3.pdf, DL_Makro3.pdf, DL_Makro3EN.pdf, DL_Technologia_stacjonarne3.pdf

Wiadomość utworzona: 13 marca 2020 13:18, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2020 14:46, wykonana przez: Jacek Kocurek