12 marca 2020
Ogłoszenie Biura Obsługo Studentów
W związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 46 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 11 marca 2020r w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa covid-19 wśród społeczności akademickiej, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zwracamy się z prośbą do studentów naszego wydziału o ograniczenie załatwiania spraw w Biurze Obsługi Studentów do spraw bardzo pilnych. W celu zapewnienia komunikacji prosimy o korzystanie z korespondencji mailowej i kontaktów telefonicznych:
natalia.majchrzyk@polsl.pl tel. 32 237 18 59
urszula.wegiel@polsl.pl tel. 32 237 15 74