6 marca 2020
Podwójny dyplom z Innoenergy Master School

Zapraszamy przyszłych inżynierów ostatnich semestrów studiów na spotkanie informacyjne dotyczące magisterskich studiów w języku angielskim. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel InnoEnergy Central Europe oraz obecni studenci tej specjalności.

1 kwiecień 2020
Godz. 12:00-13:00, ISiE budynek C, sala C204

Obecnie trwa kolejny nabór. Zainteresowanym studentom ostatniego roku studiów inżynierskich przypominamy o możliwości złożenia dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę: https://www.innoenergy.com/for-students-learners/master-school/dates/

Studia oferują liczne dodatkowe szkolenia, warsztaty i wizyty studyjne m.in. na Azory Drugi rok studiów odbywa się na IST: Instituto Superior Técnico w Lizbonie.

Przypominamy, że nabór będzie trwał do 7 czerwca 2020

Wiadomość utworzona: 6 marca 2020 11:17, autor: Jacek Kocurek