5 marca 2020
Godziny wolne od zajęć dydaktycznych/ Hours free of classes

W związku z odbywającymi się na Wydziale Chemicznym wyborami do Uczelnianego Kolegium Elektorów Dziekan ogłasza godziny wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów Wydziału Chemicznego w dniu 16 marca 2020r. w godzinach 8:00-14:00.
Zajęcia prowadzone przez Ośrodek Sportu oraz Studium Języków Obcych odbędą się w tym dniu zgodnie z planem.

Due to ellection to the Electoral College taking place at the Faculty of Chemistry Dean is announcing hours free of classes for students of the Faculty of Chemistry on 16th March 2020 from 8:00 to 14:00.
Classes provided by the Sports Center and Foreign Languages Center will take place on that day as scheduled.

Wiadomość utworzona: 5 marca 2020 13:38, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 5 marca 2020 14:31, wykonana przez: Jacek Kocurek