4 marca 2020
Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii poszukuje doktoranta - stypendysty
Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii konkurs na stanowisko doktoranta - stypendysty w ramach programu OPUS - ST8. Oferta skierowana jest do absolwentów studiów magisterskich na kierunkach Inżynieria lub Technologia Chemiczna posiadających status doktoranta. Doktorant będzie zaangażowany w realizację projektu „Projektowalne N-domieszkowane nanostruktury węglowe jako katalizatory modelowych procesów elektrochemicznych i chemicznych”. Szczegóły w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiRCH5OfertaOPUS2.N.pdf

Wiadomość utworzona: 4 marca 2020 07:48, autor: Jacek Kocurek