2 marca 2020
Uwaga studenci I sem. studiów II-go stopnia: szkolenie BHP

W dniu 2 marca zostanie uruchomione szkolenie bhp dla studentów rozpoczynających naukę na Politechnice Śląskiej w semestrze letnim.

Inspektorat BHP przesyła hasła dla studentów oraz prezentację z informacją o sposobie logowania na Platformie Zdalnej Edukacji.

Studenci mają czas na zapoznanie się ze szkoleniem i zaliczenie testu: od 2 marca do 20 kwietnia 2020r.

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

BIOTECHNOLOGIARCh2019bhp#BIOTCH2
CHEMIARCh2019bhp#CH2
TECHNOLOGIA CHEMICZNARCh2019bhp#TCH2

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA

TECHNOLOGIA CHEMICZNARCH2019bhp#TCH!2

Kierunki w języku angielskim
STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

INDUSTRIAL AND ENGINEERING CHEMISTRYRChEN2019bhp#IECH2

W załączeniu prezentacja szkolenia.

Komunikat zawiera załącznikiPrezentacja dla studentów - szkolenie bhp.pptx

Wiadomość utworzona: 2 marca 2020 13:30, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2020 13:32, wykonana przez: Jacek Kocurek