26 lutego 2020
Komunikat OKW o wyborach kandydata na elektora z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
Okręgowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory kandydata na elektora do Kolegium Elektorów (1 stopień) z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi zatrudnionych na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej odbędą się w dniu 9 marca 2020 o godzinie 830 w sali 4, przy ul. Ks. Marcina Strzody 7 („szara chemia”).
Szczegóły w załączonym Komunikacie.

Komunikat zawiera załącznikiKomunikat 1.pdf

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2020 10:59, autor: Jacek Kocurek