20 lutego 2020
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI PCC ROKITA!! PROGRAM STYPENDIALNY GRUPY PCC ROKITA

Serdecznie zapraszamy studentów I roku II stopnia do uczestnictwa w spotkaniu z przedstawicielami grupy PCC Rokita, które odbędzie się 12.03 o godz. 12 w sali 4/s. Na spotkaniu będzie można m.in. dowiedzieć się szczegółów dotyczących programu stypendialnego Grupy PCC Rokita.

Więcej informacji o programie stypendialnym znajduje się na stronie: www.pccambasador.pl

Wiadomość utworzona: 20 lutego 2020 13:04, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2020 13:12, wykonana przez: Jacek Kocurek