12 lutego 2020
NAWA - nabór wniosków w Programie Polskie Powroty oraz Programie im. Ulama

Program Polskie Powroty - program umożliwia wyróżniającym się polskim naukowcom powrót do kraju i podjęcie przez nich zatrudnienia w polskich uczelniach, instytutach naukowo-badawczych. Program stwarza powracającym naukowcom optymalne warunki prowadzenia w Polsce badań naukowych lub prac rozwojowych na światowym poziomie. Środki uzyskane w ramach Polskich Powrotów zapewniają wynagrodzenie dla Powracającego Naukowca a także umożliwiają stworzenie grupy projektowej (zespołu badawczego), możliwe jest także uzyskanie grantu startowego na prowadzenie badań podstawowych, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Termin składania wniosków mija 31 marca 2020.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem

Wiadomość utworzona: 12 lutego 2020 13:30, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego