21 stycznia 2020
Ankietyzacja - ocena zajęć z semestru zimowego 2019/2020

W okresie od 15 stycznia do 16 lutego 2020, przeprowadzone zostaną na naszym Wydziale badania ankietowe dotyczące oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym w roku akademickim 2019/2020 (oceniamy zajęcia z sem. 1, 3, 5 i 7/I stopnia oraz 2/II stopnia).

Zapraszamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankietyzacji.

Ankietowanie odbywa się drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania: https://platforma.polsl.pl/ankieta Indywidualny kod dostępu do systemu ankietowania zostanie wygenerowany po zalogowaniu się danymi (login, hasło) z systemu SOTS. Kod dostępu można wygenerować tylko raz (dla jednego loginu SOTS) i nie da się go odzyskać.

Wiadomość utworzona: 3 stycznia 2020 13:44, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2020 09:19, wykonana przez: Jacek Kocurek