11 grudnia 2019
Konkurs na stanowisko doktoranta - stypendysty
Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta - stypendysty, w związku z realizacją projektu „Projektowalne N-domieszkowane nanostruktury węglowe jako katalizatory modelowych procesów elektrochemicznych i chemicznych” .
Szczegóły dotyczące wymagań, opis zadań oraz warunków zatrudnienia w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiKonkursStypRCH5.pdf

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2019 07:57, autor: Jacek Kocurek