3 grudnia 2019
Oferta na studia w Japonii na semestr zimowy 2020 do uczelni – Kansai University (Japonia). Oferta skierowana jest do studentów studiów magisterskich oraz doktoranckich następujących dyscyplin:

Więcej informacji można uzyskać u prof. Janusza Wójcika, pokój 184 Szara Chemia (Strzody 7) lub u Pani Katarzyna Jeziorskiej z Działu Współpracy z Zagranicą, ul. Akademicka 2A, pok. 293,

Wiadomość utworzona: 3 grudnia 2019 15:05, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2019 17:06, wykonana przez: Jacek Kocurek