19 listopada 2019
Biuro Sekcji Spraw Stypendialnych niedostepne w dniach 25-27.11

Informujemy, że w dniach 25-27.11. br. w związku z weryfikacją wniosków stypendialnych i wprowadzaniem danych do systemu, biuro Sekcji Spraw Stypendialnych będzie niedostępne dla studentów i doktorantów.

Zmianie ulegają również dni przyjmowania wniosków tj. od poniedziałku do czwartku – w piątki biuro będzie niedostępne dla studentów i doktorantów.

Wszystkie informacje o godzinach przyjęć dostępne są również na naszej stronie internetowej: https://www.polsl.pl/Jednostki/RD1-COS/Strony/skladaniewnioskowswiadczenia.aspx.

Wiadomość utworzona: 19 listopada 2019 09:59, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego