31 października 2019
Zaproszenie dla studentów 2 i 3 roku studiów inżynierskich

Wszystkich studentów 2 i 3 roku studiów inżynierskich zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym studiów magisterskich na specjalności Energy Transition w ramach InnoEnergy Master School, które organizowane są już na Politechnice Śląskiej od ponad 6 lat!

• chcesz studiować w języku angielskim?
  • chcesz studiować na IST w Lizbonie?
  • chcesz poza wiedzą praktyczną wziąć udział w szkoleniach miękkich takich jak: Problem Solving, PRINCE2, AgilePM, Presentation Skills?
  • chcesz odbyć w trakcie studiów około 8 study visit?
  • chcesz pojechać na "Energy Challenges in Atlantic Ocean", które mają miejsce na Azorach?
  • chcesz uzyskać 2 dyplomy po dwóch latach studiów?

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Zapraszamy w CZWARTEK 14 LISTOPADA, Sala A131 (Biblioteka Katedry) - Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10:00

Więcej na temat studiów MSc Energy Transition i naszej misji znajdziecie na stronie: https://www.innoenergy.com/for-students-learners/master-school/masters-in-energy-transition/

Wiadomość utworzona: 31 października 2019 10:55, autor: Jacek Kocurek