4 października 2019
Szkolenie BHP na Platformie Zdalnej Edukacji dla studentów I-go roku
W załączonych plikach znajdują się: instrukcja do szkolenia BHP, regulamin oraz potrzebne kody. Zapraszamy studentów pierwszego roku do zapoznania się z obowiązującymi na uczelni przepisami BHP.

Komunikat zawiera załącznikiInstrukcja do szkolenia bhp dla studentów rozpoczynających naukę.docx, Kody do szkolenia.docx, Regulamin Szkolenia bhp Studentów rozpoczynających naukę.docx

Wiadomość utworzona: 4 października 2019 13:25, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego