5 czerwca 2019
ANKIETYZACJA - SEMESTR LETNI 2018/2019

W okresie od 10 czerwca do 10 lipca 2019, przeprowadzone zostaną na naszym Wydziale badania ankietowe dotyczące oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w roku akademickim 2018/2019 (oceniamy zajęcia z sem. 2, 4 i 6/I stopnia oraz 1 i 3 /II stopnia). W ramach ankietyzacji dokonujemy także oceny pracy Dziekanatu.

Zapraszamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankietyzacji.

Ankietowanie odbywa się drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania: https://platforma.polsl.pl/ankieta

Kody dostępu można odbierać u Starostów od 10 czerwca.

Wiadomość utworzona: 5 czerwca 2019 08:47, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego