3 czerwca 2019
Wolontariat na Noc Naukowców 2019

W związku z realizacją Nocy Naukowców PŚ 2019 informujemy, iż została uruchomiona rejestracja zgłoszeń dla wolontariuszy.

Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, studentów, pracowników, absolwentów naszej Uczelni oraz tych wszystkich, którzy zechcą wesprzeć działania tegorocznej edycji Nocy Naukowców.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja wolontariuszy, odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.nocnaukowcow.com.pl/wolontariusz od dziś, tj. 3 czerwca br. i trwa do 30 września br.

Wiadomość utworzona: 3 czerwca 2019 10:52, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego