23 maja 2019
Sukces dyplomanta Wydziału Chemicznego!
Student studiów II-go stopnia: inż. Grzegorz Stando, dyplomant prof. Dawida Janasa, uzyskał dofinansowanie pracy badawczej pt. "Nowe niefunkcjonalizowane nanostruktury węglowe o hydrofilowym charakterze powierzchni i ich potencjalne zastosowanie w materiałach kompozytowych" w ramach konkursu Preludium. Źródło: www.ncn.gov.pl (panel ST4). Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 23 maja 2019 09:10, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2019 12:39, wykonana przez: Jacek Kocurek