20 maja 2019
Uwaga studenci sem. IV: Zapisy na FAKULTETY

W dniach od 3 do 6 czerwca 2019 odbędą się zapisy na przedmioty wybieralne na semestrze VI w roku akademickim 2019/2020 dla studentów aktualnego semestru IV.

W załączonym pliku znajduje się lista przedmiotów wybieralnych, a w Dziekanacie dostępne są karty przedmiotów.

Warunkiem uruchomienia zajęć z każdego przedmiotu będzie zapisanie się na przedmiot minimalnej liczby studentów wymaganej do prowadzenia danego rodzaju zajęć (na zajęciach laboratoryjnych min. 10 osób, za wyjątkiem przedmiotu: Materiały wybuchowe, gdzie ze względów bezpieczeństwa, zajęcia prowadzone są w grupach 6-cioosobowych, na zajęciach projektowych min.12 osób)

.

Przy mniejszej od minimum liczbie osób, studenci zostaną poproszeni o wybór innego przedmiotu.

W przypadku braku możliwości przyjęcia na wybrany przedmiot wszystkich zapisanych osób, o kolejności przyjęć decyduje średnia ocen z poprzednich semestrów.

Komunikat zawiera załącznikiOGŁOSZENIE o fakultetach sem6.pdf, Przedmioty wybieralne_2019-2020_VI.pdf

Wiadomość utworzona: 20 maja 2019 13:47, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego