18 kwietnia 2019
Konkurs o stypendium Funduszu im. Jana Binkiewicza

Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Walczak

Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Chemicznego

ogłaszają konkurs o stypendium Funduszu im. Jana Binkiewicza

dla obecnych pracowników i studentów Wydziału Chemicznego w następujących kategoriach:

1. dla młodego pracownika (do lat 35) za publikacje w czasopismach z listy JCR
  2. za najlepszą pracę doktorską z zakresu chemii
  3. za najlepszą pracę doktorską z zakresu technologii lub inżynierii chemicznej
  4. dla najlepszego studenta studiów I stopnia
  5. dla najlepszego studenta studiów II stopnia

Wnioski zawierające opinię samodzielnego pracownika naukowego, dorobek naukowy (kategoria 1-5), recenzję pracy doktorskiej (kategoria 2 i 3) oraz udokumentowaną średnią ocen (kategoria 4 i 5) proszę składać w Dziekanacie Wydziału Chemicznego do dnia 27 maja 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 VI 2019 r.

Wiadomość utworzona: 18 kwietnia 2019 13:10, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2019 13:11, wykonana przez: Jacek Kocurek