21 marca 2019
Uwaga studenci! Ankietyzacja semestru zimowego 2018/2019

W okresie od 20 marca 2019 do 20 kwietnia 2019, przeprowadzone zostaną na naszym Wydziale badania ankietowe dotyczące oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym w roku akademickim 2018/2019. Oceniamy zajęcia dydaktyczne z semestrów 1,3,5 i 7/ I stopnia oraz semestru 2/II stopnia.

Zapraszamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankietyzacji.

Ankietowanie odbywa się drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania: https://platforma.polsl.pl/ankieta

Kody dostępu można odbierać u Starostów grup od 20 marca br.

Wiadomość utworzona: 21 marca 2019 21:47, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego