18 marca 2019
Internetowy kurs z języka niemieckiego
Technische Universität Bergakademie we Freibergu organizuje dla studentów z zagranicznych uczelni kurs internetowy z języka niemieckiego obejmujący szerokie spektrum zagadnień z zakresu gospodarki, marketingu, ekologii, edukacji, kultury, studiów na uczelniach wyższych w Niemczech, jak i komunikacji w życiu codziennym ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania studentów do pobytu na niemieckich uczelniach w ramach współpracy międzyuczelnianej oraz skutecznego komunikowania się z niemieckojęzyczną społecznością akademicką. Do 1 kwietnia 2019 studenci Politechniki Śląskiej mają możliwość zapisania się na ten darmowy Kurs VPC.
Szczegóły w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiKursJNiemieckiego.pdf

Wiadomość utworzona: 18 marca 2019 12:05, autor: Jacek Kocurek