27 lutego 2019
Zaproszenie na Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Biuro Karier Studenckich, Centrum Innowacji i Transferu Technologii i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej serdecznie zapraszają na 21. edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się w najbliższy poniedziałek, tj. 4 marca w godzinach 9:00 – 15:00, w hali „Nowej” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej. Uroczyste otwarcie planowane jest na godz. 8.30.

Po raz kolejny studenci, absolwenci i pracownicy naukowi będą mieli okazję do wybrania dla siebie najlepszej oferty zatrudnienia oraz uzyskania informacji o możliwościach podnoszenia swoich kompetencji społecznych i zawodowych oraz wiedzy w zakresie własnej działalności gospodarczej.

W ramach „Strefa Doradczej” będzie można skorzystać z prowadzonych przez Pracodawców konsultacji CV oraz wziąć udział w treningowych rozmowach kwalifikacyjnych. Odbędą się również praktyczne warsztaty. (UWAGA: obowiązują zapisy).

Udział w imprezie jest bezpłatny. Szczegółowy opis wydarzenia znajduje się na stronie http://www.targipracy.polsl.pl

Wiadomość utworzona: 27 lutego 2019 14:50, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 27 lutego 2019 14:55, wykonana przez: Jacek Kocurek