14 stycznia 2019
Uwaga studenci sem. V

W dniach 21 i 22 stycznia 2019 r odbędą się zapisy na przedmioty wybieralne na semestrze 7 w roku akademickim 2019/2020 dla studentów aktualnego semestru 5.

W załączniku znajduje się lista przedmiotów wybieralnych dla poszczególnych kierunków studiów, a w Dziekanacie dostępne są karty przedmiotów.

Studenci kierunku Chemia wybierają po dwa przedmioty fakultatywne, studenci pozostałych kierunków po jednym.

Warunkiem uruchomienia zajęć będzie zapisanie się na przedmiot minimalnej liczby studentów wymaganej do prowadzenia danego rodzaju zajęć (na zajęciach laboratoryjnych min. 10 osób, za wyjątkiem przedmiotu: Pirotechnika, gdzie ze względów bezpieczeństwa, zajęcia prowadzone są w grupach 6-cioosobowych).

W przypadku braku możliwości przyjęcia na wybrany przedmiot wszystkich zapisanych osób o kolejności przyjęć decyduje średnia ocen z poprzednich semestrów.

Zapisy na przedmioty wybieralne na studiach II stopnia (dla kierunku MAKRO) odbędą się przy rekrutacji w lutym 2019 r.

Ogłoszenie nie dotyczy studentów kierunku Biotechnologia

Komunikat zawiera załącznikiOgłszenie o fakultetach_sem7_ 2019_2020.pdf, Przedmioty wybieralne_2019_2020_7p.pdf

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2019 13:24, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2019 13:27, wykonana przez: Jacek Kocurek