17 grudnia 2018
Oferta na stypendium dla studenta w ramach projektu NCN Opus14

Katedra Fizykochemii i Technologii Polimerów poszukuje kandydata na STYPENDYSTĘ w ramach projektu NCN OPUS 14 ST5 „Systemy współdostarczania leków na bazie jonowych polimerów szczepionych transportujących aniony farmaceutyczne o działaniu przeciwbakteryjnym do zastosowań w terapii skojarzonej”.

Szczegóły w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiOFERTA na stypendium dla studenta w projekcie OPUS 14 RCh.pdf

Wiadomość utworzona: 17 grudnia 2018 22:25, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego