17 grudnia 2018
Konferencja: LĘK PRZED "OBCYMI" I WROGOŚĆ WOBEC NICH, 11 stycznia 2019 r.

Z przyjemnością zapraszam Państwa na konferencję LĘK PRZED "OBCYMI" I WROGOŚĆ WOBEC NICH, która odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w godzinach 11.00-16.00 w Uniwersytecie Warszawskim (Aula w budynku dawnej biblioteki UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Jednocześnie zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie zaproszenia wśród członków społeczności akademickiej kierowanych przez Państwa uczelni wraz z zachętą do wzięcia udziału w ww. wydarzeniu.

Inicjatywa zorganizowania konferencji jest efektem działania Komisji ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej KRASP oraz Instytutu Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha. Udział w konferencji jest bezpłatny. Potwierdzenie udziału w konferencji należy przesyłać w terminie do 7 stycznia 2019 r. na adres: instytut.ipwc@pw.edu.pl lub zgłaszać telefonicznie: 22/234 70 07.

Z wyrazami szacunku,
Prof. dr hab. inż. Jan Szmidt