31 października 2018
Nowy projekt na Wydziale Chemicznym uzyskał finansowanie
Przygotowany przez dr hab. inż Dawida Janasa z Wydziału Chemicznego wniosek "SYNERGIA: Spotęgowanie bazY poteNcjału badawczego poprzez nawiązaniE kluczowych międzynarodowych paRtnerstw z wiodącymi uniwersytami by osiąGnąć poziom wysokIej kompetencji i doskonałości nAukowej" został skierowany do finansowania (2 000 000 zł.) w ramach konkursu Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe organizowanego przez NAWA.
Laureatowi gratulujemy

Wiadomość utworzona: 31 października 2018 14:55, autor: Jacek Kocurek