7 listopada 2018
Uwaga studenci! Ankietyzacja semestru letniego 2017/2018

W okresie od 5 listopada do 5 grudnia 2018, przeprowadzone zostaną na naszym Wydziale badania ankietowe dotyczące oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018 (oceniamy zajęcia z sem. 2, 4 i 6/I stopnia i 1/II stopnia), oraz oceny pracy Dziekanatu.

Zapraszamy wszystkich Studentów Wydziału Chemicznego do udziału w ankietyzacji.

Ankietowanie odbywa się drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania: https://platforma.polsl.pl/ankieta

Kody dostępu można odbierać u Starostów grup od 5 listopada.

Wiadomość utworzona: 30 października 2018 14:38, autor: Jacek Kocurek
Ostatnia modyfikacja: 7 listopada 2018 11:34, wykonana przez: Jacek Kocurek