22 października 2018
Spotkanie w sprawie SZJK
Dziekan Wydziału Chemicznego oraz Wydziałowa Komisja ds. Systemu Zapewnia Jakości Kształcenia zapraszają na otwarte spotkanie informacyjne

SZJK na skróty

czyli

podstawowe informacje o prowadzeniu dokumentacji związanej z procesem dydaktycznym

Spotkanie obędzie się 6 listopada 2018 (wtorek) w sali nr 327 (Nowa Chemia N1) o godzinie 14.30.

Serdecznie zapraszamy pracowników i doktorantów Wydziału Chemicznego oraz wszystkich zainteresowanych. Dla nowoprzyjętych pracowników i nowoprzyjętych doktorantów obecność obowiązkowa.

Komunikat zawiera załącznikiSZJK_2018.pdf

Wiadomość utworzona: 22 października 2018 14:08, autor: Jacek Kocurek