2 października 2018
Wychowanie Fizyczne dla kierunku BIOTECHNOLOGIA

Wychowanie Fizyczne

(INFORMACJA OŚRODKA SPORTU Politechniki Śląskiej)

Pierwsze zajęcia z Wychowania Fizycznego w semestrze zimowym roku ak. 2018/19 dla kierunku BIOTECHNOLOGIA odbędą się zgodnie z wydziałowym planem zajęć w HALI SPORTOWEJ OŚRODKA SPORTU (NOWA HALA) przy ulicy Kaszubskiej 28. Będą to zajęcia organizacyjne, na których zostanie przeprowadzony podział na grupy ćwiczebne, szkolenie BHP itd. (obecność obowiązkowa).

Wiadomość utworzona: 2 października 2018 11:58, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego