27 września 2018
Zmarła dr inż. Barbara KOT

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 września 2018 roku zmarła Ś.P. Dr inż. Barbara KOT emerytowany nauczyciel akademicki Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej

Pracowała na Wydziale Chemicznym przez 35 lat, w Katedrze Chemii Analitycznej i Ogólnej, a następnie w Katedrze Chemii Analitycznej. Była cenionym pracownikiem naukowym i dydaktycznym, szanowana przez przełożonych i współpracowników. Posiada znaczący dorobek naukowy i w jego uznaniu została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Była wychowawcą szeregu pokoleń studentów, niezwykle przez młodzież lubianą i cenioną. Z kontaktów ze współpracownikami zapamiętana zostanie jako osoba serdeczna, ciepła i koleżeńska.

Msza św. żałobna odbędzie się w kościele p.w. N.S.P.J. w Zabrzu – Rokitnicy dnia 29.09.2018 r. sobota o godzinie 1130. Po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na cmentarz parafialny.

Komunikat zawiera załącznikiKlepsydra - p. Kot.pdf

Wiadomość utworzona: 27 września 2018 13:17, autor: Jacek Kocurek