17 września 2018
Wybory uzupełniające przedstawiciela do Senatu Politechniki Śląskiej
Dziekan i Wydziałowa Komisja Wyborcza zaprasza nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego lub stopnia doktora habilitowanego na zebranie wyborcze, które odbędzie się w dniu 26.09.2018 o 13:00 w sali nr 1. Na zebraniu zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające na Kadencje 2016-2020 w związku z wygaśnięciem mandatu obecnego przedstawiciela. Szczegóły w załączonym pliku.

Komunikat zawiera załącznikiOgłoszenieWyboryU.pdf

Wiadomość utworzona: 17 września 2018 12:43, autor: Jacek Kocurek