31 lipca 2018
Trwa II nabór na studia inżynierskie na Wydziale Chemicznym na rok akademicki 2018/2019

Na naszym Wydziale wciąż czekają na Państwa miejsca na pięciu kierunkach:

• Biotechnologia
  • Chemia
  • Inżynieria procesowa i aparatura przemysłowa
  • Technologia chemiczna
  • Technologia i inżynieria chemiczna (w języku angielskim)

Na wszystkich kierunkach oprócz zajęć obowiązkowych, oferujemy Państwu, zajęcia fakultatywne. Na kierunkach Chemia i Technologia chemiczna, Studenci trzeciego roku dokonują wyboru specjalności. Szczegółowe informacje o kierunkach i proponowanych specjalnościach znajdują się w zakładce Kandydat. Dla Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2018/2019 przygotowano nowe specjalności:

• Technologia przemysłowych materiałów wybuchowych – na kierunku Technologia Chemiczna
  • Chemia Materiałów – na kierunku Chemia

Zapraszamy na studia!

Ostateczny termin rejestracji i wniesienia opłat rekrutacyjnych mija 9 września.

Wiadomość utworzona: 31 lipca 2018 13:19, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego