12 lipca 2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na VIII edycję Studiów Podyplomowych„Analityka Chemiczna”

Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na kolejną, VIII edycję Studiów Podyplomowych „Analityka Chemiczna”, których program obejmuje ważne zagadnienia z zakresu nowoczesnej analizy chemicznej.

Uczestnicy studiów zapoznają się z zaawansowanymi technikami analitycznymi z zakresu spektrometrii atomowej, chromatografii gazowej i cieczowej oraz spektrometrii mas z jonizacją ICP i ESI a także z nowoczesnymi technikami sprzężonymi. Uczestnikom studiów zostanie przekazana wiedza z zakresu praktycznej metrologii chemicznej oraz metod chemometrycznych wykorzystywanych do wizualizacji dużego zbioru danych.

Program studiów będzie obejmował 200 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbędą się w ramach 12 spotkań (soboty i niedziele) w czasie 2 semestrów zajęć.

Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Uniwersytetu: http://chemia.amu.edu.pl/kandydat/kandydat/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-w-zakresie-analityki-chemicznej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Sekretariat Studiów (informacje i zgłoszenia)
Mgr Wiktor Lorenc
e-mail: sp.analityka.chemiczna@gmail.com