10 lipca 2018
Indywidualny Programów Studiów ze wsparciem finansowym
W I konkursie finansowania Indywidualnych Programów Studiów realizowanych w formie PBL w ramach projektu "Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje" największą liczbę punktów zdobył projekt "Projekt i budowa bezzałogowego samolotu udźwigowego", którego opiekunem głównym jest dr inż. Roman Czyba (AEiI), a opiekunami pomocniczymi dr inż. Mariusz Pawlak (MT) oraz dr inż. Marcin Lemanowicz (CH). Ponadto w realizacji projektu będzie uczestniczył jeden ze studentów Wydziału Chemicznego. Jego zadaniem będzie przeprowadzenie analizy aerodynamicznej z wykorzystaniem numerycznej mechaniki płynów CFD.

Wiadomość utworzona: 10 lipca 2018 13:20, autor: Jacek Kocurek

Aktualności Wydziału Chemicznego