10 lipca 2018
Akredytacja KAUT dla kierunku Industrial and Engineering Chemistry
Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej uzyskał akredytację Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych dla kierunku Industrial and Engineering Chemistry (Technologia i Inżynieria Chemiczna, prowadzona w języku angielskim) na lata 2017-2023. Studenci, którzy ukończą I lub II stopień tego kierunku otrzymają certyfikat EUR-ACE Bachelor lub EUR-ACE Master, który jest rozpoznawalny we wszystkich krajach europejskich!

Komunikat zawiera załącznikiEUR-ACE Bachelor.pdf, EUR-ACE Master.pdf

Wiadomość utworzona: 3 lipca 2018 09:24, autor: Jacek Kocurek